Lietas akmuo

Kodėl verta pasirinkti LitAcrulam?

  • DIDŽIAUSIAS PASIRINKIMAS. Vienoje vietoje galite rasti didžiausią pasirinkimą lyderiaujančių dirbtinio akmens gamintojų CORIAN, STARON, KERROCK, HANEX produktų, todėl galime pasiūlyti itin plačią spalvų, raštų ir dekorų įvairovę.
  • TIESIOGINIS TIEKIMAS. Importuojame produktus į visas Baltijos šalis (Lietuvą, Latviją ir Estiją) tiesiogiai iš gamintojų, be jokių tarpininkų. Tai reiškia, kad klientai gauna aukštos kokybės produktus konkurencingomis kainomis.
  • DIDELIO FORMATO PAVYZDŽIAI. Kviečiame apsilankyti, kad unikalioje aplinkoje galėtumėte gyvai pamatyti gausią kolekciją didelio formato pavyzdžių, kurie padės jums vizualiai suvokti, kaip pasirinktas dekoras atrodys jūsų erdvėje.
  • PATOGUS SUSISIEKIMAS. Jūsų automobiliui visuomet paruošta laisva parkavimo vieta vidiniame kieme, prie pat įėjimo.
  • SANDĖLIO PROGRAMA. Lietuvoje sandėliuojame populiariausius dirbtinio akmens dekorus, todėl klientai turi galimybę greitai pasirinkti ir įsigyti labiausiai pageidaujamus variantus.
  • GREITAS PRISTATYMAS. Užtikriname greitą pristatymą visoje Lietuvoje. Tai reiškia, kad klientai greitai gali gauti norimus dirbtinio akmens produktus ir nedelsiant pradėti įgyvendinti savo projektus.
  • KOKYBIŠKAS MONTAVIMAS. Pagal ankstesnių klientų realius atsiliepimus, padėsime pasirinkti tik patikrintus ir atsakingus gamintojus, kurie garantuoja aukštą kokybę ir laiku pagamina reikiamus gaminius.
  • PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS. Kad dirbtinio akmens gaminiai ilgai tarnautų kaip nauji, turime kokybiškas, specializuotas kasdieninio valymo, priežiūros, impregnavimo priemones kurios skirtos būtent dirbtiniam akmeniui.

Esame visada pasirengę padėti klientams pasirinkti tinkamiausius dirbtinio akmens sprendimus ir atsakyti į visus klausimus bei pageidavimus.

LIETO AKMENS SAVYBĖS

Akrilo akmuo, Lietas akmuo, Dirbtinis akmuo – skirtingais pavadinimais apibūdinama ta pati SOLID SURFACE medžiaga.

PANAUDOJIMAS

Pasitikėkite LitAcrulam kaip patikimu partneriu, kuris teiks jums aukštos kokybės medžiagas ir paslaugas. Susisiekite su mumis ir mes su malonumu padėsime jums įgyvendinti jūsų idėjas ir projektus.