Stiklo paviršiai

Stiklas suteikia baldams elegancijos, papildomos vertės ir sudėlioja ypatingus akcentus. Elegantiškas RAUVISIO Crystal stiklas atrodo taip pat puikiai, kaip ir tikras stiklas, tačiau kartu turi daug kitų privalumų.

Privalumai klientui:

Privalumai gamyboje:

Medžiaga naudojama fasadams, jos plonasis variantas tinka nišų sienelėms ar sienų panelėms. Daugybė matinių ir blizgių dekorų variantų, polimerinis veidrodis ir papildomos magnetinės funkcijos suteikia gausybę panaudojimo galimybių ir šiuolaikinį interjerą pakelia į naują lygį, nesvarbu, ar tai būtų virtuvė, vonios kambarys, gyvenamasis kambarys ar parduotuvės interjeras.

Picture Rauvisio crystal Deep Collection

Programos apžvalga:

Rauvisio-crystal-Deep
Presuota didelio formato plokštė 19 x 2800 x 1300 mm

Presuota didelio formato plokštė iš stiklo laminato, MDF plokštės ir atitinkamos spalvos kontrplokštės

Rauvisio-crystal-Deep-Slim
SLIM plona stiklo plokštė 4 x 2800 x 1300 mm

4,0 mm plonas gaminys iš “RAUVISIO crystal” stiklo laminato, tiesiogiai presuoto su atitinkamos spalvos kontrplokšte.

Icon_Magnet_32x32Px - 1086202

– pasirinktinai magnetinė plonojoje versijoje

RAUVISIO crystal Deep

Gili ir neaprėpiama kaip vandenynas. Su “RAUVISIO crystal Deep” matiniai paviršiai pasiekia neįsivaizduojamą gylio efektą. Pasinerkite į išmaniojo stiklo, paryškinto subtiliu metalo blizgesiu, derinį – tai nauja, stulbinančių dekorų era. Kolekcija “Deep” sukuria ryškius kontrastus miesto aplinkoje arba subtiliai įsilieja į bendrą architektūrą. Stiklo ir metalo derinys sukuria nematytą sinergijos efektą ir suteikia begalines dizaino galimybes.

Rauvisio Crystal Deep pdf katalogą galite parsisiųsti čia.

RAUVISIO crystal Strong

Gamta yra galingas stiprybės šaltinis. Ji energinga ir įvairiapusė. Kartais galinga ir įspūdinga kaip granitas ar marmuras, kartais šilta ir raminanti kaip medis – “Strong” kolekcija perkelia išorę į vidų. Puikiai atrodanti “Strong” kolekcija kontrastuoja su glotniu stiklo laminato paviršiumi. Matiniai arba blizgūs “RAUVISIO crystal” paviršiai sukuria unikalų gylio efektą. “RAUVISIO crystal Strong” kiekvienu atveju atrodo ir santūriai, ir prabangiai.

RAUVISIO crystal Pure

Nuosaiki elegancija, gryna kaip smėlio grūdelis. “RAUVISIO crystal Pure” kolekcijoje minimalizmas dera su ilgaamžiškumu. Vienspalvių paviršių, pagamintų iš išmaniojo stiklo, medžiagų derinys atveria neribotas patalpų projektavimo galimybes. Nesvarbu, ar baltos, ar madingos spalvos – „RAUVISIO crystal Pure“ tobulumas slypi jo paprastume.

RAUVISIO crystal Mirror

RAUVISIO crystal mirror – tai REHAU sukurtas veidrodis, tinkantis visur – kūrybiškumui čia nėra jokių ribų. Šį veidrodį galima lenkti, frezuoti ar graviruoti, todėl jo pritaikymo galimybės dar patrauklesnės. Apšvietus vidinės pusės frezuotas vietas, galėsite sukurti išties įspūdingus šviesos efektus.

Išmatavimai:

19 x 2440 x 1220 mm
4 x 2440 x 1220 mm

Rauvisio Crystal Mirror pdf katalogą galite parsisiųsti čia.