Resopal HPL

RESOPAL laikomi aukšto slėgio laminatų (HPL) gamybos pradininkais. Dabartiniu metu įmonė priklauso Wilsonart International Holdings LLC, tai pasaulinė lyderė aukštos kokybės dekoratyvinių dangų ir aukšto slėgio laminatų (HPL) gamyboje. Nuo pat įmonės įkūrimo, jos įsipareigojimas yra suteikti unikalių, ilgaamžių ir stilingų sprendimų, atitinkančių klientų lūkesčius. RESOPAL siūlo didelį dizainų, spalvų ir tekstūrų pasirinkimą, atitinkantį įvairiausius interjero projektus, nuo modernių iki klasikinių.

LitAcrulam vieninteliai tiesioginiai RESOPAL atstovai Baltijos šalyse, todėl galime pasiūlyti daug privalumų savo klientams:

  1. Greitas ir reguliarus medžiagų pristatymas. Dėl tiesioginio bendradarbiavimo su gamykla, galime pasiūlyti greitą ir patikimą medžiagų pristatymą. Jums nebereikės ilgai laukti užsakytų medžiagų.
  2. Sandėliuose turime platų pasirinkimą populiariausių RESOPAL dekorų. Tai reiškia, kad galite greitai gauti pageidaujamą dekorą ir nedelsiant pradėti savo projektą.
  3. Nesvarbus kiekis. Nesvarbu, ar reikia nedidelio kiekio RESOPAL medžiagų privačiam interjerui, ar didesnio kiekio medžiagų visuomeniniam projektui, esame čia, kad galėtume patenkinti jūsų poreikius.
  4. Dirbame su standartiniais RESOPAL produktais ir su spec. gamybos užsakymais, todėl galime pasiūlyti VISĄ RESOPAL asortimentą. Be to, galime priimti ir įvykdyti specifinius gamybos užsakymus, kad atitiktume unikalius projektų reikalavimus.
  5. Esame tiesioginiai gamyklos atstovai, todėl dirbame be tarpininkų ir galime pasiūlyti labai patrauklias kainas. Susisiekite ir pasidomėkite, kaip galime padėti sutaupyti ir tuo pačiu gauti puikų produktą.

Produktai naudojami:

RESOPAL įkvėps ir suteiks impulsą kurti interjerų sprendimus, orientuotus į ateitį.

Traceless

Jei reikia ir tokio paviršiaus, ant kurio neliktų pirštų atspaudų, tai „Traceless“ (TL) siūlo didžiausią patikimumą ir paprastą priežiūrą. Naujojo RESOPAL paviršiaus mikrostruktūra ir sumažintas šiluminis laidumas trukdo susidaryti kondensatui bei todėl suteikia gerą apsaugą nuo pirštų ir kitokių antspaudų.

Vienspalviai dekorai

Metalai

Highlights

Akmens dekorai

Medžio dekorai