Alu Kompakt

Dekodur Alu Kompakt plokštės yra Compact HPL plokštės su keliais aliuminio sluoksniais šerdyje. Aliuminis skirtas pagerinti mechanines savybes, užtikrinti didesnį stabilumą esant skirtingoms klimato sąlygoms ir (arba) kaip dekoratyvinis elementas, pavyzdžiui, stalviršio kraštams.

Dėl integruoto aliuminio sluoksnio Dekodur Alu Kompakt plokštės yra visiškai nepralaidžios garams. Plokštės pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, maža skilimo rizika ir geromis šilumos išsklaidymo savybėmis. Esant mažam plokštės storiui ir mažam svoriui pasiekiamas labai aukštas stabilumas ir atsparumas trūkimui.

Dekodur Alu Kompakt plokštes su aliuminio sluoksniais galima be problemų pjauti, frezuoti, gręžti ir perforuoti.

Plokštės skirtos naudoti patalpų viduje, neturi būti veikiamos stiprių temperatūros ir drėgmės pokyčių (rekomenduojama
diapazonas: +15°C – +35°C, 30 – 70 % santykinė oro drėgmė).

Dekodur Alu Kompakt plokštės gaminamos tik pagal užsakymą.

Alu Kompakt AKT

Dekodur Alu Kompakt AKT plokštės yra su 3 vidiniais aliuminio sluoksniais, padalijančiais šerdį į 4 vienodo storio sluoksnius.

Formatai 6; 8; 10; 12x3050x1220mm

Dekodur AKT Alu Kompakt

Alu Kompakt AKQ

Dekodur Alu Kompakt AKQ plokštės yra plokštės su 2 išoriniais ir 2 vidiniais aliuminio sluoksniais, padalijančiais šerdį į 3 vienodo storio sluoksnius.

Formatas 12x3050x1220mm

Dekodur AKQ Alu Kompakt

Alu Kompakt AKM

Dekodur Alu Kompakt AKM plokštės yra su 1 vidiniu ir 2 išoriniais aliuminio sluoksniais dalijant šerdį į 2 vienodo storio sluoksnius.

Formatas 8x3050x1220mm

Dekodur AKM Alu Kompakt

Panaudojimo pavyzdžiai