Greenlam Clads

Greenlam Clads yra Greenlam Industries Ltd. gamintojo sukurtas aukštos kokybės Compact HPL skirtas naudoti lauko sąlygomis. Greenlam Clads yra patikimas fasadų dangų sprendimas, suteikiantis estetinį dizainą ir ilgaamžiškumą. Tai yra populiarus pasirinkimas architektams ir dizaineriams, siekiant suteikti pastatui modernią išvaizdą ir ilgaamžę apsaugą nuo išorinių veiksnių.

  1. Medžiaga: Aukštos kokybės, tankus ir tvirtas Compact HPL sukurtas atlaikyti išorės aplinkos sąlygas.
  2. Estetika: Pasižymi stilingu dizainu ir dideliu spalvų, raštų ir tekstūrų pasirinkimų. Tai leidžia kurti individualius ir patrauklius fasadų sprendimus.
  3. Atsparumo UV garantija – spalva visada kaip nauja.
  4. Patvarumas: Greenlam Clads medžiaga yra atspari drėgmei, temperatūros pokyčiams ir kitoms išorės aplinkos sąlygoms. Ji išlaiko ilgalaikę estetinę ir funkcionalią vertę net ekstremaliomis oro sąlygomis.
  5. Praktiškumas: Nuo šios dangos galima nesudėtingai pašalinti nepageidaujamus grafiti piešinius, nereikia naujai perdažyti viso fasado.
  6. Ilgaamžiškumas: Dėl savo tvirtumo ir atsparumo Greenlam Clads yra ilgaamžė medžiaga. Ji atlaiko kasdienį naudojimą, yra atspari dilimui, išvaizda nekinta ilgą laiką.
  7. Ekologija: Greenlam Clads yra aplinkai draugiška medžiaga, kuri atitinka tvarumo ir aplinkosaugos standartus.
  8. Gamintojo suteikiama 12 metų garantija.

Greenlam katalogas

Medžio dekorai

Vienspalviai dekorai

Patterns