MDF

Sonae Arauco MDF tai aukščiausios kokybės, sumažintu formaldehidų emisijos, Vokietijoje gaminamos vidutinio tankio medienos plaušų plokštės visoms panaudojimo sritims.

Sandėliuose turime platų asortimentą skirtingų matmenų ir savybių MDF. Susisiekite ir padėsime pasirinkti MDF, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius!

Photo Sonae Arauco MDF

MDF pasižymi dideliu mechaniniu atsparumu ir geru matmenų stabilumu. Tai medienos gaminys, pakeičiantis medienos masyvą, ir jo naudojimas nuolat auga visame pasaulyje. MDF tampa puikiu pagrindu baldų gamybai – nuo stilingų stalčių iki modernių lentynų. Jis taip pat tinka grindų ir durų gamybai, kur svarbu turėti patvarią medžiagą, atsparią kasdieniam naudojimui.

MDF plokštės gali būti dažomos, lakuojamos, alyvuojamos, frezuojamos, faneruojamos ir kitaip apdailinamos, leidžiančiai joms įgyti įvairius dizaino elementus.

Daugiau informacijos rasite parsisiuntę Sonae Arauco Core and Technical bukletą.

MDF RŪŠYS:

BASIC yra lengvai apdirbama vidutinio tankio medienos plaušų plokštė, skirta naudojimui patalpose sausomis sąlygomis. MDF Basic plokštės yra tvarūs produktai, išskiriantys mažai formaldehido.

Photo Sonae-Arauco-Basic-MDF

FIRE X naudojama įvairiems tikslams, pavyzdžiui, sienų ir lubų apdailai vietose, kurioms taikomos specialios priešgaisrinės taisyklės, nes padeda sumažinti degimą ir šilumą, taip pat sumažinti arba sulėtinti ugnies plitimą. MDF Fire X klasifikuojamas kaip B-s2, d0 (Euroklasės apibrėžimas pagal EN 13501-1), pagal EN13986 ir turi sumažintą formaldehidų emisiją.

Photo Sonae-Arauco-Fire-X-MDF

HYDRO X drėgmei atsparus MDF yra tinkamas pasirinkimas patalpoms, kuriose yra didelė santykinė drėgmė, pavyzdžiui, vonios kambariuose ir virtuvėse. Šio gaminio brinkimas yra labai mažas, todėl jo gamyboje naudojamos specialios dervos. Jis taip pat turi puikų matmenų stabilumą prieš santykinės drėgmės pokyčius aplinkoje, kurioje jis naudojamas.

Photo Sonae-Arauco-Hydro-MDF

PRIMERED MDF dažymui naudojama plokštė, kuri yra padengta gruntu. Gruntavimas padeda užtikrinti geresnį dažų arba lako sukibimą su medžiagos paviršiumi. Tai leidžia gauti glotų ir vienalytį apdailos rezultatą. Be to, gruntuotam paviršiui reikia mažesnio dažų kiekio, taupant laiką ir pinigus.

COLOURED MDF plokštė. Pasirinktų pigmentų naudojimas užtikrina plokštės spalvą per visą medžiagos storį. Spalvų asortimentas leidžia kurti naujas interjero koncepcijas, kurios gali būti labai individualizuotos ir turi įkvepiančio gylio, todėl sukuriama jauki, subalansuota aplinka.

NOVOLAC idealiai tinka gaminti trimačius baldų ir interjero komponentus. Ypatingai smulkių plaušų kokybė kartu su žymiai sutankintu paviršiumi reiškia, kad MDF Novolac atitinka pačius reikliausius frezavimo reikalavimus. Jo paviršius išlieka vienodas ir lygus net ir po gilaus frezavimo, todėl jį galima kokybiškai lakuoti ar dažyti.

Photo Sonae-Arauco-Novolac-MDF

FORM Lanksti, formuojama MDF plokštė. Leis greitai ir lengvai sukurti elegantiškus lenktus paviršius. Tikslus griovelių frezavimas ir tikslus gylis leidžia puikiai suformuoti spindulius ≥150 mm. Galimas 8 ir 10 mm storio su vertikaliais grioveliais.

Photo Sonae-Arauco-Form-MDF