Resopal LMDP

Resopal Coordinated Surfaces kolekcija kokybiškiems baldams, durims ar sienų apdailai. Coordinated Surfaces kolekcija leidžia lengvai sukurti harmoningą išvaizdą. Intensyviai naudojamoms vietoms skirtas HPL su patvariais paviršiais, laminuota MDP yra puiki alternatyva mažiau naudojamoms vietoms, pvz., lentynoms.

Nesvarbu, reikia lentynų prekybinėms patalpoms, baldinių durelių ar stalų biuruose: siūlome identiškus dekorų ir paviršių derinius ir taip suteikiame galimybę kiekvienam projektui pasirinkti tinkamą RESOPAL medžiagą.

BENDRAS SPRENDIMAS ĮVAIRIOMS PASKIRTIMS

Atraskite iš Coordinated Surfaces kolekcijos 120 HPL ir LMDP plokštės dekorų ir tekstūrų derinių. Šešios skirtingos tekstūros suteikia tinkamą išvaizdą ir pojūtį. Taip pat platus pagrindo medžiagų pasirinkimas: medienos drožlių plokštės, drėgmei atsparios medžio drožlių plokštės ar MDF.

• Matmenys: 2800 x 2070 mm
• Iki 6 storių LMDP plokštė: 8, 12, 16, 19, 25, 30 mm
• Matinės plokštės (TB) storis: 19 mm
• Galimos ugniai atspari plokštės

Daugiau informacijos galite rasti brošiūroje Coordinated Surfaces Brochure

Plokštės matiniu paviršiumi TRACELESS BOARDS

Matiniai, atsparūs pirštų antspaudams paviršiai visuomet atrodo solidžiai kuriant privačius ir visuomeninius interjerus. Naujos Traceless Boards plokštės pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir RESOPAL Traceless Premium (TP) tekstūros HPL ir compact HPL. Be to jos apdirbimas yra paprastesnis ir greitesnis.

Traceless Faced Board gamyboje, naudojamas išskirtinis novatoriškas pagrindas su HDF sluoksniais iš abiejų pusių. Todėl turi šiuos pranašumus, lyginant su įprastomis medžio drožlių plokštėmis:

Resopal Traceless Boards

Daugiau informacijos galite rasti brošiūroje Resopal Brochure Traceless

TRACELESS BOARDS DEKORAI

VIENSPALVIAI DEKORAI

AKMENS DEKORAI

MEDŽIO DEKORAI